Skip to content

DJI Mavic 2 Pro

DJI Mavic 2 Pro je svou velikostí velice skladný dron. Na svou kompaktnost ale disponuje parametry, kterými může konkurovat i větším a profesionálnějším dronům. Mavic 2 Pro nabízí osmisměrový systém detekce a vyhýbání se překážkám, letovou dobu více než 30 minut, kvalitní kameru značky Hasselblad s 20Mpx 1″ CMOS senzorem. Jedná se o malý kompaktní dron, který je tichý a je s ním možné natáčet i v menších prostorech jako jsou např. výrobní haly, apod.

Kvalitní 4k kamera

DJI Mavic 2 Pro disponuje kvalitní Hasselblad kamerou s 1″ CMOS snímačem a rozlišením 20Mpx s možností natáčet 4k video ve 30 snímcích za sekundu.

Inteligentní baterie

Dron je napájen inteligentní LiPo 4S baterií s kapacitou 3850 mAh. Integrovaná správa napětí článků, kontrola nabíjení a ochrana vybíjení umožňuje létat až 30 minut s maximálním využitím baterie.

Integrovaný 3-osý gimbal

Pokročilý 3-osý stabilizační závěs dokonale tlumí vibrace a nežádoucí pohyby ve videu pro natáčení plynulých a čistých záběrů i při složitějších letových manévrech.

Systém detekce překážek

Vlastní systém detekce překážek dává dronu možnost vidět svět téměř jako lidské oko. Sada 10 senzorů (kamery a ultrazvukové senzory) se při letu stará o vyhýbání se překážkám a přesnému pozicování ve všech směrech.

Kompaktní, malý, tichý

DJI Mavic 2 Pro je kompaktní, malý, lehký a tichý. Přitom nabídne tu nejvyšší kvalitu, srovnatelnou s dražšími a profesionálnějšími modely.

GPS

Mavic 2 Pro dokáže přesně pozicovat díky systémům GPS, GLONASS a vestavěným senzorům, jež sbírají data o okolí. Dron dokáže detekovat překážky a vyhýbat se jim v osmi směrech.

Kontakt

Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře nebo kontaktů níže a rovnou nezávazně poptejte. Po domluvení podrobností se do toho můžeme pustit!

Tel.: +420 731 055 983
Email: [email protected]

error: Obsah je chráněný!