Skip to content

PORTFOLIO SLUŽEB

Ukázka nejvýznamnějších oblastí v rámci nabízených služeb.

Letecká propagační fotografie firem

Reprezentativní fotografie z výšky, které pomáhají zlepšit povědomí o firmě, ukazují její zasazení v širokém okolí, rozsah firemních areálů a ploch, pro účely passportizace a plánování, apod. Díky dronu lze pořídit fotky i větších objektů, které by jinak ze země nebylo možné vyfotit. V rámci zakázky naplánuji létání s ohledem na platná pravidla provozu dronů, denní dobu, nejvhodnější světelné podmínky a ve spolupráci se zadavatelem zajistím potřebná povolení k letu jak na Úřadě pro civilní letectví, tak i u dalších organizací (letiště, zvláště chráněná území, silnice, železnice). Moje činnost je legální – viz. ZDE. V rámci každé zakázky poskytuji neomezený počet fotografií s předvýběrem klienta a dodáním v plné kvalitě již do 1 týdne!

Cena začíná od 4400 Kč bez DPH za 1 hodinu produkce (8 hodin – 14 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 7 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení pilotem.

Firemní propagační fotografie

Kvalitní firemní fotografie pro účely webových prezentací, na propagační materiály, tiskoviny, billboardy, apod. Nafotím jakýkoliv obor Vašeho podnikání. Od základních služeb až po velké podniky (interiéry i exteriéry, business portréty). Firemní fotografie jsou jednou z nejdůležitějších součástí marketingu, ať už děláte v jakémkoliv oboru. Svou firmu tak ukážete v tom nejlepším světle. Dokáži se přizpůsobit jakýmkoliv podmínkám, naplánuji focení tak, aby naprosto vyhovovalo Vaší straně (s ohledem na provoz firmy, úklid, pracovní dobu zaměstnanců, apod.) a zároveň byly ty nejlepší světelné podmínky. Poskytuji neomezený počet fotografií s předvýběrem klienta a dodáním v plné kvalitě již do 1 týdne!

Cena začíná od 3400 Kč bez DPH za 1 hodinu focení (8 hodin – 11 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 7 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení fotografem.

Firemní promo video

Firemní promo videa zachycují fungování podnikatelů i firem. Kvalitní firemní video dodá potencionálním zákazníkům dokonalý přehled o Vašem podnikání / firmě a v několika minutách odprezentuje to podstatné, co by měli vědět. Při produkci takových videí je důležitá součinnost se zadavatelem, který by měl poskytnout veškeré informace o firmě, možnostech natáčení i požadavcích na video. Dle těchto informací následně zpracováváme podklady k videu (scénáře, natáčecí plány), aby natáčení dávalo smysl a bylo efektivní. Následuje produkční část, ve které je možné zajistit i větší štáb (ve spolupráci s produkcí), osvětlovače, zvukaře, režiséry, apod. V postprodukční části spolupracuji s profesionály, kteří zajistí kompletní postprodukci včetně colorgradingu i pokročilých grafických efektů. Videa dodáváme v maximální možné kvalitě se stopáží dle požadavků klienta, časový odhad a cenová nabídka je vždy závislá na konkrétním projektu.

Cena od 5000 Kč bez DPH za 1 hodinu natáčení včetně postprodukce. Doprava je počítána navíc dle tarifu 7 Kč / km. Časový odhad produkce i konkrétní cenová nabídka je dle podmínek vždy na zvážení produkcí.

Letecké i pozemní stavební fotoreporty

Poskytuji pravidelné reportování průběhu staveb. V pravidelných intervalech (týdenní, měsíční…) dodám důkladnou fotoreportáž aktuálního stavu stavby pro účely plánování, kontroly, pro investory a developery na druhé straně světa, apod. Při realizaci dbám na dodržování bezpečnostních předpisů  a fotím s maximální ohleduplností k právům ostatních pracovníků. V rámci této služby nabízím i zpracování prezentací a harmonogramů aktuálního stavu se zasíláním na email objednatele. Před realizací pravidelného focení na daném místě zajistím v součinnosti se zadavatelem veškerá potřebná povolení tak, aby byla činnost legální. Zadavatel se tak již v průběhu stavby nemusí starat o reportování.

Cena od 4500 Kč bez DPH za 1 termín (cena se odvíjí dle množství termínů – reportů). V rámci 1 fotoreportu dodávám neomezený počet kompletně upravených fotografií ze země i z dronu v plné kvalitě, včetně možných 360° panoramat. Doprava není v ceně – vždy je počítána na základě vzdálenosti dle tarifu 7 Kč / km

Letecké stavební videoreporty

Průběh výstavby je možné pravidelně dokumentovat i prostřednictvím videa. Video z dronu ukáže aktuální stavební práce, pomocí předem naprogramovaného letu jsem schopný téměř v totožné kompozici (ze stejného pohledu) ukázat změny na stavbě a také v relativně krátkém čase ukázat i velké plochy a území z ptačí perspektivy. V rámci pravidelného reportování (týdenní, měsíční…) následně shrnu dlouhodobou výstavbu do několikaminutového videa. Při realizaci dbám na dodržování bezpečnostních předpisů a točím s maximální ohleduplností k právům ostatních pracovníků. Výstup dodávám vždy po dokončení prací (po dohodě s klientem je možné dodávat i průběžná videa, ale pouze v ojedinělých případech z důvodu vytíženosti ve střižně). Opět na daném místě zajistím v součinnosti se zadavatelem veškerá potřebná povolení tak, aby byla činnost legální.

Cena od 4500 Kč bez DPH za 1 termín (cena se odvíjí dle množství termínů – reportů). V ceně je zahrnuta i kompletní postprodukce, včetně zálohy dat a hudební licence. V případě kombinace s fotoreporty zůstává cena stejná. Doprava je počítána navíc dle tarifu 7 Kč / km. 

Fotografie kulturních a společenských akcí

V rámci poskytovaných služeb se zaměřuji i na fotografii kulturních a společenských akcí, jako jsou festivaly, koncerty, vystoupení, představení, maturitní plesy, firemní večírky, apod. 

Cena začíná od 3400 Kč bez DPH za 1 hodinu focení (8 hodin – 11 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 7 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení fotografem.

Architektura / exteriérové foto

Při focení architektury a exteriérů je důležité využití správné techniky a příslušenství a dodržení pravidel k dosažení správné kompozice, nasvětlení budovy (světelných odrazů a stínů), dosažení rovných svislic a v neposlední řadě také nastavení fotoaparátu – clona, čas, apod. V rámci mých služeb se můžete spolehnout na dokonalý výsledek. Jsem schopný fotit téměř na jakémkoliv místě, s pohybem osob, prostředků, apod. Vždy ale s ohledem na GDPR. Přizpůsobím se lokaci, denní době i velikosti objektu, tak, aby fotografie vždy ukázala to podstatné, co daný objekt charakterizuje. Možné i využití dronu, ale především mimo hustou zástavbu, případně s potřebnými povoleními. Podmínky, za jakých je možné v daném místě fotografovat, je vždy nutné konzultovat předem.

Cena začíná od 3400 Kč bez DPH za 1 hodinu focení (8 hodin – 11 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 7 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení fotografem.

Interiérové foto

Interiérová fotografie je dalším specifickým žánrem fotografie. Při tomto druhu focení je opět důležité dodržet některá pravidla, která napomáhají k co nejlepšímu vnímání daného prostoru divákem. Zde se ještě více uplatňuje nutnost správné expozice (především z prosklených prostorů), vyvážení světel a stínů, zachování svislic a také teploty barev. K co nejlepšímu výsledku je důležité patřičné fotografické vybavení, správná denní doba i dostatek času na focení. V interiérech o větších plochách, kde je to možné, využívám často i dronu, díky kterému je možné se dostat do výšky pár metrů nad zem a zachytit tak širší pohled (např. na skladové prostory a výrobní haly).

Cena začíná od 3400 Kč bez DPH za 1 hodinu focení (8 hodin – 11 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 7 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení fotografem.

Svatební video

Ve spolupráci s kolegy nabízíme svatební fotografické a video služby. Při realizaci svatebního videa většinou pracujeme ve dvoučlenném týmu a je možné i využití dronu. Zajistíme natáčení na 6 hodin i 12 hodin a střih kratšího filmovějšího klipu i dlouhého dokumentu. Více na www.tocimesvatbu.cz nebo na www.fotimesvatbu.cz. Na webech jsou uvedeny kompletní informace a zodpovězeny časté dotazy. Pro nezávaznou poptávku nás neváhejte kontaktovat přes formulář na webu. Ceny za fotografii i ceník služeb videa v případě potřeby poskytnu.

Cena za svatební video:

  • půlden 6 hodin – 23000 Kč
  • celoden 12 hodin – 28000 Kč
  • součástí je dvoučlenný štáb (až 3 kamery), střih 2 videí (klip + dokument), předání v plné kvalitě na USB disku v dárkovém balení a doprava v rámci ČR zdarma
  • využití dronu – 3000 Kč / letový den
  • v případě kombinace foto + video svatební sleva 5%

Dále poskytuji tyto služby:

Kulturní akce

sportovní akce

Reportáže

Sportovní fotografie

Jetsurf Day Valtice - CE.Energy

Turistické centrály

Jižní Morava - větrný mlýn Kuželov

Realitky (foto, video)

Nelumbo - solární panely

Propagační akce

Promo akce - Innogy České Budějovice

Backstage foto / video

BTS natáčení reklama Krav Maga Kapap

Způsobů využití je mnohem více. Neváhejte se na mě obrátit s jakoukoliv poptávkou a společně vymyslíme řešení na míru Vašim požadavkům.

error: Obsah je chráněný!