Skip to content
Portfolio služeb
Videoprodukční služby
Portfolio služeb

Průřez zakázkami napříč nejčastěji poptávanými službami

Letecká propagační fotografie firem

Reprezentativní fotografie z výšky, které pomáhají zlepšit povědomí o firmě, ukazují její zasazení v širokém okolí, rozsah firemních areálů a ploch, pro účely passportizace a plánování, apod. Díky dronu lze pořídit fotky i větších objektů, které by jinak ze země nebylo možné vyfotit. V rámci zakázky naplánuji létání s ohledem na platná pravidla provozu dronů, denní dobu, nejvhodnější světelné podmínky a ve spolupráci se zadavatelem zajistím potřebná povolení k letu jak na Úřadě pro civilní letectví, tak i u dalších organizací (letiště, zvláště chráněná území, silnice, železnice). Moje činnost je legální – viz. ZDE. V rámci každé zakázky poskytuji neomezený počet fotografií s předvýběrem klienta a dodáním v plné kvalitě již do 1 týdne!

Cena začíná od 4000 Kč za 1 hodinu produkce (8 hodin – 13 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 8 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení pilotem. Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

Firemní propagační fotografie

Kvalitní firemní fotografie pro účely webových prezentací, na propagační materiály, tiskoviny, billboardy, apod. Nafotím jakýkoliv obor Vašeho podnikání. Od základních služeb až po velké podniky (interiéry i exteriéry, business portréty). Firemní fotografie jsou jednou z nejdůležitějších součástí marketingu, ať už děláte v jakémkoliv oboru. Svou firmu tak ukážete v tom nejlepším světle. Dokáži se přizpůsobit jakýmkoliv podmínkám, naplánuji focení tak, aby naprosto vyhovovalo Vaší straně (s ohledem na provoz firmy, úklid, pracovní dobu zaměstnanců, apod.) a zároveň byly ty nejlepší světelné podmínky. Poskytuji neomezený počet fotografií s předvýběrem klienta a dodáním v plné kvalitě již do 1 týdne!

Cena začíná od 3000 Kč za 1 hodinu focení (8 hodin – 10 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 8 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení fotografem. Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

Firemní promo video

Firemní promo videa zachycují fungování podnikatelů i firem. Kvalitní firemní video dodá potencionálním zákazníkům dokonalý přehled o Vašem podnikání / firmě a v několika minutách odprezentuje to podstatné, co by měli vědět. Při produkci takových videí je důležitá součinnost se zadavatelem, který by měl poskytnout veškeré informace o firmě, možnostech natáčení i požadavcích na video. Dle těchto informací následně zpracováváme podklady k videu (scénáře, natáčecí plány), aby natáčení dávalo smysl a bylo efektivní. Následuje produkční část, ve které je možné zajistit i větší štáb (ve spolupráci s produkcí), osvětlovače, zvukaře, režiséry, apod. V postprodukční části spolupracuji s profesionály, kteří zajistí kompletní postprodukci včetně colorgradingu i pokročilých grafických efektů. Videa dodáváme v maximální možné kvalitě se stopáží dle požadavků klienta, časový odhad a cenová nabídka je vždy závislá na konkrétním projektu.

Cena od 4000 Kč za 1 hodinu natáčení včetně postprodukce. Většinou jde o celodenní natáčení – cena od 40 000 Kč. Doprava je počítána navíc dle tarifu 8 Kč / km. Časový odhad produkce i konkrétní cenová nabídka je dle podmínek vždy na zvážení produkcí. Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

Letecké i pozemní stavební fotoreporty

Poskytuji pravidelné reportování průběhu staveb. V pravidelných intervalech (týdenní, měsíční…) dodám důkladnou fotoreportáž aktuálního stavu stavby pro účely plánování, kontroly, pro investory a developery na druhé straně světa, apod. Při realizaci dbám na dodržování bezpečnostních předpisů  a fotím s maximální ohleduplností k právům ostatních pracovníků. V rámci této služby nabízím i zpracování prezentací a harmonogramů aktuálního stavu se zasíláním na email objednatele. Před realizací pravidelného focení na daném místě zajistím v součinnosti se zadavatelem veškerá potřebná povolení tak, aby byla činnost legální. Zadavatel se tak již v průběhu stavby nemusí starat o reportování.

Cena od 4500 Kč za 1 termín (cena se odvíjí dle množství termínů – reportů). V rámci 1 fotoreportu dodávám neomezený počet kompletně upravených fotografií ze země i z dronu v plné kvalitě, včetně možných 360° panoramat. Doprava není v ceně – vždy je počítána na základě vzdálenosti dle tarifu 8 Kč / kmUvedené ceny jsou bez 21% DPH.

Letecké stavební videoreporty

Průběh výstavby je možné pravidelně dokumentovat i prostřednictvím videa. Video z dronu ukáže aktuální stavební práce, pomocí předem naprogramovaného letu jsem schopný téměř v totožné kompozici (ze stejného pohledu) ukázat změny na stavbě a také v relativně krátkém čase ukázat i velké plochy a území z ptačí perspektivy. V rámci pravidelného reportování (týdenní, měsíční…) následně shrnu dlouhodobou výstavbu do několikaminutového videa. Při realizaci dbám na dodržování bezpečnostních předpisů a točím s maximální ohleduplností k právům ostatních pracovníků. Výstup dodávám vždy po dokončení prací (po dohodě s klientem je možné dodávat i průběžná videa, ale pouze v ojedinělých případech z důvodu vytíženosti ve střižně). Opět na daném místě zajistím v součinnosti se zadavatelem veškerá potřebná povolení tak, aby byla činnost legální.

Cena od 6000 Kč za 1 termín (cena se odvíjí dle množství termínů – reportů). V ceně je zahrnuta i kompletní postprodukce, včetně zálohy dat a hudební licence. V případě kombinace s fotoreporty zůstává cena stejná. Doprava je počítána navíc dle tarifu 8 Kč / kmUvedené ceny jsou bez 21% DPH.

Fotografie kulturních a společenských akcí

V rámci poskytovaných služeb se zaměřuji i na fotografii kulturních a společenských akcí, jako jsou festivaly, koncerty, vystoupení, představení, maturitní plesy, firemní večírky, apod. 

Cena začíná od 3000 Kč za 1 hodinu focení (8 hodin – 10 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 8 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení fotografem. Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

Architektura / exteriérové foto

Při focení architektury a exteriérů je důležité využití správné techniky a příslušenství a dodržení pravidel k dosažení správné kompozice, nasvětlení budovy (světelných odrazů a stínů), dosažení rovných svislic a v neposlední řadě také nastavení fotoaparátu – clona, čas, apod. V rámci mých služeb se můžete spolehnout na dokonalý výsledek. Jsem schopný fotit téměř na jakémkoliv místě, s pohybem osob, prostředků, apod. Vždy ale s ohledem na GDPR. Přizpůsobím se lokaci, denní době i velikosti objektu, tak, aby fotografie vždy ukázala to podstatné, co daný objekt charakterizuje. Možné i využití dronu, ale především mimo hustou zástavbu, případně s potřebnými povoleními. Podmínky, za jakých je možné v daném místě fotografovat, je vždy nutné konzultovat předem.

Cena začíná od 3000 Kč za 1 hodinu focení (8 hodin – 10 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 8 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení fotografem. Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

Interiérové foto

Interiérová fotografie je dalším specifickým žánrem fotografie. Při tomto druhu focení je opět důležité dodržet některá pravidla, která napomáhají k co nejlepšímu vnímání daného prostoru divákem. Zde se ještě více uplatňuje nutnost správné expozice (především z prosklených prostorů), vyvážení světel a stínů, zachování svislic a také teploty barev. K co nejlepšímu výsledku je důležité patřičné fotografické vybavení, správná denní doba i dostatek času na focení. V interiérech o větších plochách, kde je to možné, využívám často i dronu, díky kterému je možné se dostat do výšky pár metrů nad zem a zachytit tak širší pohled (např. na skladové prostory a výrobní haly).

Cena začíná od 3000 Kč za 1 hodinu focení (8 hodin – 10 tis. Kč). V ceně je zahrnuta produkční část i kompletní úprava fotografií. Doprava je počítána navíc dle tarifu 8 Kč / km. Časový odhad produkce fotografií je dle podmínek vždy na zvážení fotografem. Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

Svatební video

Ve spolupráci s kolegy nabízíme svatební fotografické a video služby. Při realizaci svatebního videa většinou pracujeme ve dvoučlenném týmu. Zajistíme natáčení na 6 hodin i 12 hodin a střih kratšího filmovějšího klipu i dlouhého dokumentu. Více na www.tocimesvatbu.cz nebo na www.fotimesvatbu.cz. Na webech jsou uvedeny kompletní informace a zodpovězeny časté dotazy. Pro nezávaznou poptávku nás neváhejte kontaktovat přes formulář na webu. Ceny za fotografii i ceník služeb videa v případě potřeby poskytnu.

  • součástí je dvoučlenný štáb (až 3 kamery), střih 2 videí (klip + dokument), předání v plné kvalitě na USB disku v dárkovém balení a doprava v rámci ČR zdarma
  • využití dronu – 3000 Kč / letový den bez DPH
  • v případě kombinace foto + video svatební sleva 5%

Dále poskytuji tyto služby:

Kulturní akce

sportovní akce

Reportáže

Sportovní fotografie

Jetsurf Day Valtice - CE.Energy

Turistické centrály

Jižní Morava - větrný mlýn Kuželov

Realitky (foto, video)

Nelumbo - solární panely

Propagační akce

Promo akce - Innogy České Budějovice

Backstage foto / video

BTS natáčení reklama Krav Maga Kapap

Způsobů využití je mnohem více. Neváhejte se na mě obrátit s jakoukoliv poptávkou a společně vymyslíme řešení na míru Vašim požadavkům.