DJI Phantom 4 PRO Obsidian Edition

DJI Phantom 4 PRO Obsidian Edition může být právem zařazený do kategorie dronů pro profesionální užití. Disponuje inteligentním systémem detekce a vyhýbání překážek a mezi jeho hlavní předností patří dlouhá doba letu (za ideální teploty a úsporného stylu letu téměř 30 minut ve vzduchu), kvalitní 4k kamera a nízká hmotnost. Tento stroj je registrován na Úřadu pro civilní letectví pod registrační značkou OK-X037J.

Kvalitní 4k kamera

DJI Phantom 4 PRO Obsidian Edition disponuje kvalitní kamerou s 1″ CMOS snímačem a rozlišením 20 Mpx s možností natáčet 4k video až při 60 fps!

Inteligentní baterie

Dron je poháněn inteligentní Li-pol baterií s kapacitou 5350 mAh. Integrovaná správa napětí článků, kontrola nabíjení a ochrana vybíjení umožňuje létat s maximálním využitím baterie.

Integrovaný 3-osý gimbal

Pokročilý 3-osý stabilizační závěs dokonale tlumí vibrace a nežádoucí pohyby ve videu pro natáčení plynulých a čistých záběrů i při složitějších letových manévrech.

Systém detekce překážek

Vlastní systém detekce překážek dává dronu možnost vidět svět téměř jako lidské oko. Sada 10 senzorů (kamery a ultrazvukové senzory) se při letu stará o vyhýbání se překážkám a přesnému pozicování ve všech směrech.

Množství letových módů

Díky inteligentnímu systému, běžícím v samotném srdci dronu, může pilot využít mnoha letových módů, které mu usnadní natáčení.

GPS a VPS

DJI phantom 4 dokáže přesně pozicovat díky systémům GPS, GLONASS a vestavěným senzorům, jež sbírají data o okolí. Možné je ale i létat bez družicového signálu a ovládat dron například v budovách apod. 

Kontakt

Kontaktujte mě prostřednictvím formuláře nebo kontaktů níže a rovnou nezávazně poptejte. Po domluvení podrobností se do toho můžeme pustit!

Tel.: +420 731 055 983
Email: mail@fotovideodronem.cz

Jméno
Email
Předmět *
Zpráva *
error: Obsah je chráněný!