Skip to content

Video služby

Profesionální služby v oblasti videa, videoprodukce

Video služby

Profesionální služby v oblasti videa, videoprodukce

Komplexní služby v oblasti videa, videoprodukce

Videu jako takovému se věnuji již od počátku svého podnikání. A byly to právě první zakázky (tehdy maturitní plesy), které mě přivedly k videotvorbě. Za tu dobu jsem nasbíral hromadu zkušeností ze natáčení firemních promo videí, sportovních a společenských akcí, svatebních videí a mnohého dalšího.

Nabízím profesionální video služby v mnoha oblastech. Ať už jde o firemní promo, svatební videa, reportáže ze sportovních, kulturních a společenských akcí, produktová videa, dokumenty nebo různé spoty, obsah pro značky na Instagram, apod. Velká část zakázek je kombinována s leteckým videem.

Firemní promo

Propagace průmyslových podniků, firem

Svatby, kultura, sport

Svatební videa, reportáže, spoty

Dokumenty a další

Dokumentární videa a mnohem více

Služby na míru vašim potřebám

Nabízím služby ať už jako samostatný kameraman, tak i kompletní videoprodukce. Buď potřebujete doplnit tým, předat syrové záběry nebo zpracovat kompletní video od začátku až do konce. To vše patří do repertoáru Fotovideodronem.cz, navíc s výhodou – doplnění o legální letecké záběry dronem.

Preprodukce – produkce – postprodukce

Pokud jde o kompletní projekty videa, zpracuji Vaši vizi od prvotního nápadu na papíře až po výsledné video v té nejvyšší možné kvalitě. Na menší projekty si vystačím kompletně sám. Disponuji vlastní kvalitní technikou a po přípravách se do toho můžeme rovnou pustit. Na větší projekty mám kolem sebe kolegy produkční, kameramany, střihače a další, kteří se se mnou rádi pustí i do těch nejsložitějších zakázek.

Ještě než se do toho pustíme a začneme plnit Vaši představu, rád bych o Vašem projektu věděl co možná nejvíce informací. Pomůže to při komunikaci, přípravách, zpracování cenových kalkulací a nabídky. Neváhejte mě proto kontaktovat jak emailem, tak i telefonicky, ať to máme kompletně probrané jak slovy, tak i písemně.

v jakých odvětvích se pohybuji?

Nejčastěji natáčím svatební videa, realitní videa, firemní promo, videa produktů, reportáže ze sportovních, kulturních a společenských akcí, záznamy akcí, dokumenty, obsah na sociální sítě a mnohem více.

Jaká je cena za video?

V první komunikaci se ode mě dozvíte pouze obecný cenový nástřel (většinou větší cenové rozpětí od – do). Každá zakázka je naprosto individuální a záleží na mnoha faktorech. U každé zakázky je ale nutné počítat s až mnoha hodinami kolem preprodukce (příprava podkladů a techniky, administrace, plánování, komunikace – u větších projektů např. i obhlídky, náměty, storyboard, scénáře), produkce (přípravy, samotné natáčení – u větších projektů klidně i 12-ti a více hodinové natáčecí dny, nutnost více lidí ve štábu, apod.) a postprodukce (organizace materiálu, výběr videí, střih, barvení, případně grafické efekty, voiceover, apod.). Spoustu času zabere i samotná komunikace s klientem a dalšími osobami kolem natáčení, zálohování dat po dobu až 2 let, atd.

K vypracování konkrétní cenové nabídky budu potřebovat veškteré informace ohledně Vaší poptávky, takže budu rád za jakoukoliv podnětnou komunikaci na začátku naší spolupráce, abych si udělal detailnější představu.

Cena začíná již od 6000 Kč s DPH! U větších projektů (vícedenní natáčení, více lidí ve štábu, apod.) se cenové nabídky pohybují v řádech i pár desítek tisíc Kč. Proto je vždy důležitá důkladná konzultace předem a co nejvíce informací poskytnutých již při prvním kontaktu.

Preprodukce – produkce – postprodukce

Kompletní služby v oblasti tvorby videa od prvotního nápadu až po výsledek v té nejvyšší kvalitě!

error: Obsah je chráněný!