obrazek pozadi sluzba
 

Destinační fotografie a video

Tvořím kreativní obsah - fotografie a videa pro podporu turistiky a cestovního ruchu v regionech. Díky dlouholetým zkušenostem a získanému know-how se dokážu rychle zorientovat v potřebách a místech daného regionu nebo místa a zajistit kvalitní propagační materiály. Jsem samostatný, flexibilní a prizpůsobivý. Vyberu vhodný termín a čas na focení / natáčení s ohledem na počasí, roční dobu i světelné podmínky a vytipuji charakteristická místa, která danou lokalitu co nejlépe vystihují. Zachytím známá i turisty zcela neobjevená místa a pomohu vám s nalákáním turistů / potenciálních klientů.

Mé služby využívají krajské, oblastní i lokální destinační managementy cestovního ruchu (DMO), obce, podnikatelé, provozovatelé turistických cílů i další partneři DMO. V případě dlouhodobé spolupráce nebo většího množství projektů nabízím individuální ceny.

Portfolio

Top fotografie

Spolupracoval jsem

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo AML Holdinglogo JKH Architectslogo JVSlogo Kaufland logologo TV Nova logologo UPS logologo Vysočina Tourismlogo logo