obrazek pozadi sluzba
 

Interiéry a exteriéry, architektura

Nabízím profesionální služby fotografie interiérů, exteriérů a architektury. Zajistím kvalitní prezentaci pro hotely, penziony, restaurace, firemní kanceláře, developerské projekty, realitní kanceláře, sídla společností a podnikatelů, kulturní a sportovní centra, veřejná prostranství a budovy a další. Vaše prostory zachytím v tom nejlepším světle s využitím kvalitní techniky a zkušeností, které jsem za 6 let podnikání získal.

Kvalitní služby K focení využívám profesionální techniku abych poskytnul materiály v nejvyšší možné kvalitě.
Komplexní služby V rámci focení je možné jednotlivé služby kombinovat. Dostanete tedy jak fotografie ze země, tak i z dronu (v závislosti na lokaci).
Zkušenost, spolehlivost Mám více jak 5 let zkušeností v oboru a můžete se na mě 100% spolehnout. Vyberu vhodnou kompozici, denní dobu i světlo, aby daný interiér / exteriér upoutal.

Portfolio

Top fotografie

Spolupracoval jsem

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo AML Holdinglogo JKH Architectslogo JVSlogo Kaufland logologo TV Nova logologo UPS logologo Vysočina Tourismlogo logo