Skip to content
Fotografické služby
Videoprodukční služby
Videoprodukční služby

Profesionální služby v oblasti videa, videoprodukce

Komplexní služby v oblasti videa, videoprodukce

Videu jako takovému se věnuji již od počátku svého podnikání. A byly to právě první zakázky (tehdy maturitní plesy), které mě přivedly k videotvorbě. Za tu dobu jsem nasbíral hromadu zkušeností ze natáčení firemních promo videí, sportovních a společenských akcí, svatebních videí a mnohého dalšího.

Nabízím profesionální video služby v mnoha oblastech. Ať už jde o firemní promo, svatební videa, reportáže ze sportovních, kulturních a společenských akcí, produktová videa, dokumenty nebo různé spoty, obsah pro značky na Instagram, apod. Velká část zakázek je kombinována s leteckým videem.

Firemní promo

Propagace průmyslových podniků, firem

Svatby, kultura, sport

Svatební videa, reportáže, spoty

Dokumenty a další

Dokumentární videa a mnohem více

Služby na míru vašim potřebám

Nabízím služby ať už jako samostatný kameraman, tak i kompletní videoprodukce. Buď potřebujete doplnit tým, předat syrové záběry nebo zpracovat kompletní video od začátku až do konce. To vše patří do repertoáru Fotovideodronem.cz, navíc s výhodou – doplnění o legální letecké záběry dronem.

Preprodukce – produkce – postprodukce

Pokud jde o kompletní projekty videa, zpracuji Vaši vizi od prvotního nápadu na papíře až po výsledné video v té nejvyšší možné kvalitě. Na menší projekty si vystačím kompletně sám. Disponuji vlastní kvalitní technikou a po přípravách se do toho můžeme rovnou pustit. Na větší projekty mám kolem sebe kolegy produkční, kameramany, střihače a další, kteří se se mnou rádi pustí i do těch nejsložitějších zakázek.

Ještě než se do toho pustíme a začneme plnit Vaši představu, rád bych o Vašem projektu věděl co možná nejvíce informací. Pomůže to při komunikaci, přípravách, zpracování cenových kalkulací a nabídky. Neváhejte mě proto kontaktovat jak emailem, tak i telefonicky, ať to máme kompletně probrané jak slovy, tak i písemně.

v jakých odvětvích se pohybuji?

Nejčastěji natáčím svatební videa, realitní videa, firemní promo, videa produktů, reportáže ze sportovních, kulturních a společenských akcí, záznamy akcí, dokumenty, obsah na sociální sítě a mnohem více.

Jaká je cena za video?

V první komunikaci se ode mě dozvíte pouze obecný cenový nástřel (většinou větší cenové rozpětí od – do). Každá zakázka je naprosto individuální a záleží na mnoha faktorech. U každé zakázky je ale nutné počítat s až mnoha hodinami kolem preprodukce (příprava podkladů a techniky, administrace, plánování, komunikace – u větších projektů např. i obhlídky, náměty, storyboard, scénáře), produkce (přípravy, samotné natáčení – u větších projektů klidně i 12-ti a více hodinové natáčecí dny, nutnost více lidí ve štábu, apod.) a postprodukce (organizace materiálu, výběr videí, střih, barvení, případně grafické efekty, voiceover, apod.). Spoustu času zabere i samotná komunikace s klientem a dalšími osobami kolem natáčení, zálohování dat po dobu až 2 let, atd.

K vypracování konkrétní cenové nabídky budu potřebovat veškteré informace ohledně Vaší poptávky, takže budu rád za jakoukoliv podnětnou komunikaci na začátku naší spolupráce, abych si udělal detailnější představu.

Preprodukce – produkce – postprodukce

Kompletní služby v oblasti tvorby videa od prvotního nápadu až po výsledek v té nejvyšší kvalitě!